Лідер Громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук прокоментував рішення Одеської міськради про надання російській мові статусу регіональної.

«Це можна вважати початком реалізації положень нового закону про мови, - висловив свою думку Медведчук. - Як бачите, все проходить спокійно і без трагедій».

Крім того, політик висловив надію на те, що інші регіони країни теж ухвалять подібні рішення спокійно і без зайвого негативу: «Якщо так піде і надалі, то ми зможемо позбавитися від серйозної державної проблеми, яка роками відволікає суспільство від вирішення більш важливих проблем».

«Коли процес регіонального визнання російської мови буде закінчено, пройде деякий час, люди побачать результат і не будуть більше протиставляти обидві мови, тоді ми впритул наблизимося до можливості, нарешті, надати російській статус другої державної», - вважає Віктор Медведчук.

Нагадаємо, що 13 серпня депутати Одеської міськради на позачерговій сесії ухвалили рішення «Про реалізацію положень Закону України «Про засади державної мовної політики» у місті Одесі», надавши тим самим російській мові статус регіональної у місті.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

455