Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко обіцяє найближчим часом оприлюднити суму, яка була виплачена за її переліт до Брюсселя чартерним рейсом.

У прямому ефірі Тимошенко відмовилася назвати відповідну суму.

«Це коштувало рівно стільки, скільки коштує маленький, абсолютно скромний переліт до європейської столиці. Нічого екстраординарного немає», - сказала вона.

При цьому Тимошенко додала, що «Батьківщина» - досить потужна партія і може собі дозволити оплатити такий переліт. «У нас є всі квитанції, і ми їх надамо», - сказала вона, повідомляє «УНІАН».

Тимошенко також зазначила, що це є нормальною практикою, оскільки навіть нинішній Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка не обіймає ніяких посад, літала чартерними літаками, які їй оплачувала її партія.

Нагадаємо, 16 березня Генпрокуратура дозволила Тимошенко, яка перебувала під двома підписками про невиїзд, відвідати Брюссель. Цьому передували дві відмови в аналогічних проханнях.

До Бельгії екс-прем'єр-міністр вирушила 23 березня і повернулася через два дні.

Тимошенко заявила, що користувалася чартерним літаком під час поїздки до Брюсселя для того, щоб не створювати ризику для пасажирів рейсових літаків.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

548