Керівництво Інституту журналістики Київського національного університету ім.Шевченка влаштувало розгляд серед студентів, які підготували календар з питаннями до Президента України Віктора Януковича, і зажадало більше не надавати цій темі розголосу.

Як розповіли агентству «Інтерфакс-Україна» у студентських колах, бесіда з творцями проекту проходила у присутності проректора університету, директора Інституту журналістики та його заступників. Крім того, до директора інституту творців календаря викликали неодноразово.

Співрозмовник агентства зазначив, що серед студентів Інституту журналістики провели анкетування з питанням, чи підтримують вони подібні дії своїх колег. 12 моделей, які брали участь у фотозйомці для календаря, у письмовій формі відповідали, чи знали вони про те, з якою метою будуть використовуватися їхні фотографії.

Як моделі для календаря знялися студентки другого і третього курсів, а організаторами виступили четверо третьокурсників Інституту журналістики.

Керівництво вузу рекомендувало студентам не спілкуватися з журналістами і не надавати цій темі «ще більшого резонансу».

У календарі студенти поставили такі запитання Президенту: «Коли буде доступне житло для молодих сімей?», «Що робити з Президентом, який не виконує своїх обіцянок?», «Коли українські ВНЗ почнуть давати практичні знання?», «Коли чиновники нестимуть відповідальність за хабарі? », « Смерть Ігоря Індило - службова халатність? », « Де інфраструктура до Євро-2012? », « Як забезпечити чесний вступ до вузів? », « Чому Україна впала у рейтингу свободи преси на 131 місце? », « Хто вбив Георгія Гонгадзе? », « Скільки ми ще будемо знущатися над Конституцією?», « Чи залишиться українська мова єдиною державною? », « Журналістика - не проституція. Правда ж? »
 
ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
627