За допомогою відкритої кадастрової карти в Україні можна буде боротися із забудовами у зонах обмежень біля кладовищ, газопроводів, електромереж і т.д. Про це, як передає кореспондент ForUm'у, у ході брифінгу у Кабінеті Міністрів заявив директор Центру Державного земельного кадастру Андрій Тарнопольський.

«Відкрита кадастрова карта дає можливість контролювати розміщення ділянок в охоронних зонах», - переконаний чиновник.

За його словами, цей портал є публічно відкритим і доступ до нього має кожен, крім того, користуватися картою дуже просто.

«Всі розміщення земельних ділянок будуть потрапляти на портал, а державний кадастровий реєстратор несе персональну відповідальність за виділення ділянок у зонах обмежень. Сьогодні все інформатизовано, думаю, ця система допоможе й іншим відомствам наводити порядок», - підсумував він.

Нагадаємо, з 1 січня 2013 року кожен українець через Інтернет може скористатися електронною публічною кадастровою картою, на якій можна побачити цифрову карту України, межі областей, районів, населених пунктів, окремих земельних ділянок та їхні межі, кадастрові номери, форму власності, цільове призначення, а також карту з характеристиками ґрунтів українських земель.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

546