Прикарпатський казкар із Калуша Володимир Гінодман, який пише казки під псевдонімом Сивобровенко, написав продовження відомої казки Петра Єршова «Коник-горбоконик». Про це письменник повідомив місцевих журналістів, зазначивши, що тепер шукає 10 мільйонів гривень для випуску україномовного мультфільму за книжкою «Нові пригоди Коника-горбоконика».

Він також розповів, що переніс героїв Петра Єршова у сучасність. При цьому він зазначив, що жодним чином «не зазіхає на славу Єршова», просто йому захотілося оживити добрі і знайомі кожному з дитинства персонажі, повідомляє «УНІАН».

«Нові пригоди Коника-горбоконика» - це не просто продовження твору російського письменника, а «перенесення улюблених героїв крізь машину часу». Книжка видана російською і українською мовами. Ілюстрував книжку прикарпатський художник Михайло Гаталевич.

Сивобровенко розповів, що у казці зобразив картину життя слов'янських народів ХVІ століття. У «Нових пригодах Коника-горбоконика» автор не порушив традицій фольклорного жанру.

«Щоб зняти мультфільм, необхідно 10 млн. гривень, - каже казкар. – На жаль, поки не знайшлося жодного спонсора чи інвестора, який би зголосився взятися за цей проект».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1774