Прикарпатський казкар із Калуша Володимир Гінодман, який пише казки під псевдонімом Сивобровенко, написав продовження відомої казки Петра Єршова «Коник-горбоконик». Про це письменник повідомив місцевих журналістів, зазначивши, що тепер шукає 10 мільйонів гривень для випуску україномовного мультфільму за книжкою «Нові пригоди Коника-горбоконика».

Він також розповів, що переніс героїв Петра Єршова у сучасність. При цьому він зазначив, що жодним чином «не зазіхає на славу Єршова», просто йому захотілося оживити добрі і знайомі кожному з дитинства персонажі, повідомляє «УНІАН».

«Нові пригоди Коника-горбоконика» - це не просто продовження твору російського письменника, а «перенесення улюблених героїв крізь машину часу». Книжка видана російською і українською мовами. Ілюстрував книжку прикарпатський художник Михайло Гаталевич.

Сивобровенко розповів, що у казці зобразив картину життя слов'янських народів ХVІ століття. У «Нових пригодах Коника-горбоконика» автор не порушив традицій фольклорного жанру.

«Щоб зняти мультфільм, необхідно 10 млн. гривень, - каже казкар. – На жаль, поки не знайшлося жодного спонсора чи інвестора, який би зголосився взятися за цей проект».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1765
Туфли мужские летние 2017