Бінгюль, Веселена, Навіста, Карабіна, Праведно-Щасливий Алладін, Пієтро замість звичних українському слуху Вітальок, Сашок, Володьок, Сереж з Ірамі і Наташами.

Українці продовжують радувати забавними іменами новонароджених і зміною імен і прізвищ, які їх власники вважають неприйнятними. Останнім часом наші співвітчизники зареєстрували хлопчиків з іменами Лоаммій, Ленмар, Зелай і дівчаток Піата, Елорія, Юрдана. У свою чергу, українці, які досягли 14 років, з цього року також виділяються з натовпу своїми не стандартними Ф.І.О. Так, міністр юстиції Микола Оніщук розповів, що що раніше іменував себе Олексієм, тепер за документами проходить як Елле, Наталія стала Сурєєй, а Валентина перейменувала себе в Індіру. Не поступаються в неординарності і власники прізвищ: пані Єдина стала Любимою, носій прізвища Попок переінакшив себе на Веселуху, Спірідонова стала Ле Мер-Кюре (напевно, заміж вийшла за француза), «вермішельна» Локшина стала Фортуною, Прішиблянський став Мельничук, Мішок — Журавським, Щур — Радчук, Лопата — Малиновською, Лох — Любимова, а Блоха «перетворилася» на Лісяк, - пише «Сьогодні».

Є і такі люди, які «змінилися» в комплексі, одночасно переінакшивши не тільки ім'я, але і прізвище. Колодіна Юлія стала Адамової Євою, Дрожжін Василь — Боголюбським Георгієм-Іоанном, Горбатенко Людмила – Вернер Ульріке, Лабс Анастасія – Розумій Тіма, Білик Юлія – Марті Теа, Погорельцев Ігор – Манілом Уотсоном, Андропова Олена – Хепберн Дербі, - повідомила прес-служба Мін’юсту. «Головне — не зміни імен, а те, скільки приголосних і голосних присутні в написанні. Так, чим більше приголосних, тим твердішим буде характер, і навпаки, якщо в імені і прізвищі більше голосних, то тим покладистішим буде характер», —стверджує фахівець по іменам, маг 1-ої категорії Лариса Мун.

Найпопулярнішими іменами в Україні, які дають новонародженим, поки, як і минулого року, залишаються Олександр, Данило, Максим, Владислав, Микита, Артем, Іван, Кирило. Найчастіше батьки називають дочок іменами Анастасія, Аліна, Дарина, Катерина, Марія, Наталія, Софія, Юлія, Вікторія, Єлизавета, Ганна, Вероніка, Уляна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

7854