Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що Президент України Віктор Янукович, підписавши зміни до Регламенту ВРУ, порушив Конституцію України. Про це ForUm’у повідомили в прес-службі БЮТ.

«Сьогодні Янукович все ж таки підписав антиконституційний закон про формування коаліції. З цієї хвилини стало зрозуміло, що гаранта Конституції у України немає. А світу всьому стало зрозуміло, що Конституція і закон з цих пір в Україні нічого не варті», - зазначила вона.

Тимошенко вважає, що сьогодні і коаліція, і уряд буде формуватися шляхом обману, підкупу, шантажу, зради. «Якщо буде сформована коаліція і уряд на основі цього неконституційного закону, то в Україні буде незаконна коаліція, незаконний уряд, Україна не буде мати легітимної влади. Дуже шкода, що Янукович з цього починає», - підсумувала Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Віктор Янукович після зустрічі з лідерами парламентських фракцій підписав Закон «Про Регламент Верховної Ради України».

Як раніше писав ForUm , 9 березня Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до ст.61 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

608