Державна прикордонна служба переходить з режиму охорони державного кордону в режим оборони. Про це заявив голова Держприкордонслужби Микола Литвин.

Він зазначив, що на сьогодні вже відпрацьовано питання про перехід роботи прикордонників з моделі мирного часу до роботи у військових умовах.

«Держприкордонслужба разом із правоохоронними органами в стислі терміни відновлює свій військовий потенціал, організовує посилену охорону і переходить до оборони ділянок кордону», - заявив Литвин, повідомляє «УНІАН».

Він поінформував, що на сьогодні блокпости посилюються БТРами, важкою стрілецькою зброєю і копаються протитанкові окопи.

Також, за його словами, блокпости обладнуються сигналізаційною системою, там розміщуються вогневі точки.

Крім того, за словами керівника Держприкордонслужби, зараз ведеться щоденне патрулювання вздовж кордону легкомоторними літаками. «Це дає можливість більш-менш тримати ситуацію під контролем», - підкреслив Литвин.

Нагадаємо, 2 червня в Луганську прикордонники з 4:00 близько 17 годин тільки своїми силами відбивали атаки озброєних осіб. У рамках взаємодії на допомогу прикордонникам прямували винищувачі сил АТО, проте вести прицільний точковий вогонь у місті вони повноцінно не змогли.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

544