Перед новообраним президентом України Петром Порошенком стоїть спокуса спробувати створити свою більшість у Верховній Раді.

Таку думку в коментарі Forum'у висловив народний депутат від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Шевченко.

«Перед новим президентом Порошенком - велика спокуса спробувати зібрати більшість ще в цьому парламенті (VII скликання, - ред.), і це для нього буде серйозним тестом. Адже якщо він на це піде, йому доведеться підкуповувати колишніх регіоналів», - вважає нардеп.

Шевченко сподівається, що все ж нова більшість не буде створена, і парламент піде на дострокові вибори.

Коментуючи інформацію деяких ЗМІ про те, що парламентарям пропонують великі гроші за вступ до коаліції, він сказав: «Про те, що тут носять великі гроші, я не чув, і навіть не хочеться думати про це, що хтось хоче відкупитися від людей, від дострокових виборів. Країна заслуговує кращого парламенту, і вона його отримає».

За словами нардепа, сьогоднішня коаліція «існує де-юре, а також вона періодично існує де-факто».

Він вважає, що для прийняття рішення про дострокові вибори відсутність коаліції не є обов'язковою.

«Якщо буде політична злагода, політична воля нового президента, ми знайдемо юридичний механізм для проведення дострокових виборів парламенту. Головне - щоб політичної сміливості вистачило, щоб новий президент і політична еліта не злякалися. Треба йти на вибори, змінювати закон про вибори, і думаю, все буде в порядку», - підсумував Шевченко.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

83