Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 55 із 60 депутатів нової Київради, які обиралися в мажоритарних округах столиці на місцевих виборах 25 травня.

В ході засідання 2 червня виборча комісія визнала обраними шістьох депутатів Київради, які виграли перегони у мажоритарних округах в Оболонському районі: № 29 - Владислава Турця (висунутий партією «УДАР») № 30 - Владислава Михайленка («УДАР») № 31 - Вадима Столара (самовисуванець) № 32 - Вікторію Кустову («УДАР») № 33 - Юрія Лещенка («УДАР») № 34 - Олексія Беспалого («УДАР»).

Також комісія визнала обраними сімох депутатів у мажоритарних округах Дніпровського району: в окрузі № 22 - Олену Овраменко («УДАР»), в окрузі № 23 - Віталія Даниленка («УДАР»), в окрузі № 24 - Анатолія Велимовського («УДАР»), в окрузі № 25 - Олександра Харченка («УДАР»), в окрузі № 26 - Олександра Ліщенка («УДАР»), в окрузі № 27 - Віталія Рослякова («УДАР»), в окрузі № 28 - Олеся Маляревича («УДАР»).

Визнані обраними восьмеро депутатів-мажоритарників у Деснянському районі: Ігор Опадчій («УДАР») - в окрузі № 21, Андрій Білозір («УДАР») - в окрузі № 20, Василь Севериненко («УДАР») - в окрузі № 19, Олександр Черніков («УДАР») - в окрузі № 18, Богдан Ганноха («УДАР») - в окрузі № 17, Юрій Братищенко («УДАР») - в окрузі № 16, Ярослав Гулей «УДАР» - в окрузі № 15 та Вадим Онуфрійчук («УДАР») - в окрузі № 14.

Визнано обраними у мажоритарному окрузі № 52 у Солом'янському районі Андрія Андрєєва («УДАР»); в окрузі № 13 у Дарницькому районі - Ігоря Баленка, повідомляє «УНІАН».

Як зазначила на засіданні заступник голови ТВК Анастасія Зернова, рішення про визнання обраними депутатами залишилися лише щодо 4 дільниць через необхідність уточнення протоколів районних виборчих комісій - це один округ у Солом'янському районі (№ 51) і три - у Святошинському (№№ 42, 44, 45).

Також за її словами, у зв'язку із судовим позовом суб'єкта виборчого процесу комісії заборонено оголошувати переможця перегонів у 37-му окрузі (рішенням від 30 травня Київська ДТВК визнала обраним Володимира Доброскока («УДАР»).

Нагадаємо, в.о. Президента України, спікер Верховної Ради Олександр Турчинов вимагає від органів прокуратури, органів МВС та СБУ ретельної перевірки підрахунку голосів на виборах у Київраду.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

94