У газетах «Урядовий кур'єр» та «Голос України» опубліковано офіційні результати позачергових виборів президента України.

Обраним президентом України став народний депутат Петро Порошенко, який отримав 54,7% голосів виборців на позачергових виборах 25 травня.

Такі офіційні результати позачергових виборів, затверджені протоколом Центральної виборчої комісії, надруковані в офіційних виданнях «Урядовий кур'єр» та «Голос України», повідомляє «УНІАН».

«Згідно з частиною третьою статті 84 Закону України «Про вибори президента України» за підсумками голосування в день позачергових виборів президента України 25 травня 2014 року обраним президентом України є кандидат на пост президента України Порошенко Петро Олексійович, 1965 року народження, народний депутат України, проживає в місті Києві, безпартійний, висунутий шляхом самовисування, який отримав на виборах 9 857 308 голосів виборців, що становить 54,70 відсотка, тобто більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні», - йдеться на сайтах газет.

Нагадаємо, 2 червня ЦВК, відповідно до Закону «Про вибори президента України», на підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування та протоколу ЦВК про підсумки голосування в межах закордонного виборчого округу встановила результати позачергових виборів президента України 25 травня, підписавши відповідний протокол.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

199