У понеділок, 2 червня, ввечері озброєні люди поступово почали залишати позиції біля Луганського прикордонного загону.

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби, спостерігалося певне затишшя, проте періодично здійснювалися постріли зі снайперських позицій.

«Прикордонники перебували в очікуванні нічного штурму і в готовності відбити атаки», - наголошується в повідомленні.

 
 
Певна кількість невідомих залишилася на своїх позиціях. Прикордонники спостерігали їхні передислокації невеликими групами та зміну точок обстрілу снайперами. Проте ніч минула без застосування зброї.

Проте уже вранці були помічені особи, які вели спостереження за розташуванням прикордонного підрозділу та діями прикордонників. Крім того, знову почали з'являтися озброєні особи і так звані «козаки». «Це може свідчити про підготовку до нового штурму. Зараз в Луганському загоні проводиться робота з укріплення території та вогневих позицій», - повідомили у відомстві.

Наразі можна констатувати 8 поранених військовослужбовців. З боку нападників остаточна кількість поранених і вбитих невідома, попередньо зазначалось про 8 і 5 відповідно.

Нагадаємо, 2 червня в Луганську прикордонники з 4:00 близько 17 годин тільки своїми силами відбивали атаки збройних осіб. У рамках взаємодії на допомогу прикордонникам прямували винищувачі сил АТО, проте вести прицільний точковий вогонь у місті вони повноцінно не змогли.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

60