США допоможуть Україні створити високоефективні Збройні сили. Про це повідомив заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Дерек Шоле на прес-конференції сьогодні в Києві.

«18 млн доларів допомоги, які ми обіцяли у сфері безпеки для України, - це майже вдвічі більше, ніж було, і наше довгострокове співробітництво в галузі оборони спрямоване на те, щоб допомогти Україні побудувати високоефективні Збройні сили і зміцнити оборонні установи», - заявив він.

Шоле підкреслив, що Україна - це близький партнер США і НАТО, повідомляє «УНІАН».

«Ми можемо дати вам більш детальний список того, що буде зроблено, він складений на основі тих запитів, про що просили українські чиновники під час візиту віце-президента США Джо Байдена», - зазначив він.

Також представник Пентагону наголосив, що «все почалося із закупівлі харчування та інших різних поставок. Йдеться не про постачання зброї, а різних матеріалах, і ми зацікавлені в тому, щоб надавати подальшу допомогу. Українці представили нам дуже довгий список того, що їм потрібно, і США, як і Франція, Великобританія і Польща, працюватимуть над тим, щоб задовольнити цей список».

Раніше повідомлялося про те, що загальна сума тилової підтримки збройних сил та прикордонної служби України, про надання якої 17 квітня оголосив міністр оборони США Чак Хейгел, становитиме 6,5 млн доларів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

196