Переважна більшість народних депутатів нинішньої коаліції готові за гроші «правильно» голосувати, а за великі гроші - і вступити в групу. Про це сьогодні в кулуарах Верховної Ради України на правах анонімності повідомив позафракційний депутат.

За його словами, «після Майдану нічого не змінилося. Уся влада залишилася в олігархів, а сьогоднішні нардепи просто переформатуються у різні групи. Єремеєвська «суверенна Україна» і група економічного розвитку Хомутинніка створені для відводу очей і для подальшого прикриття діяльності українського олігархату. Прямими господарями цих груп є Коломойський і Фірташ».

Також, за словами нардепа, «винагорода» для тушок - різна. Для звичайних депутатів вхід у групу оплачується 0,5-1 млн доларів, «еліта» обходиться дорожче - до 2-х. Щомісячна зарплата коливається від 5 до 30 тис. доларів. Загалом, депутати розкуповуються як пиріжки».

«Основними завданнями для цих груп є дерибан бюджету та кадрові питання. Останні особливо важливі, оскільки забезпечують «прикриття» фінансів українського олігархату», - заявив нардеп.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

21