Україна не повинна проводити переговори про перенесення термінів підписання економічної частини Угоди про асоціацію з ЄС, інакше її перестануть вважати надійним партнером. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив експерт з міжнародних відносин Інституту відкритої політики Євген Петренко.

«Найкраща політика - це послідовна і передбачувана стратегія. Будь-які розмови з проханням перенести, прискорити або змінити дату підписання економічної частини Угоди не повинні проводитися. Ще під час виборчої кампанії Україна домовилася з ЄС: політичну частину підписує Яценюк, економічну - новий президент», - сказав Петренко.

На його думку, Україна не повинна просити про перенесення дати підписання.

«Пропозиція щодо зміни дати змушує Європу сумніватися в надійності України як партнера. Це ж Янукович номер два. Такі розмови не повинні вестися, а якщо вони і були, то це свідчить про те, що таку людину на гарматний постріл не можна підпускати до дипломатії», - вважає експерт.

Нагадаємо, що, за даними The Wall Street Journal, Петро Порошенко попросив відтермінування підписання економічної частини Угоди з ЄС.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

206