Відшкодування з державного бюджету різниці в тарифах для підприємств теплокомуненерго буде скасовано з 1 липня у зв'язку із запровадженням економічно обґрунтованих тарифів на послуги з теплопостачання.

Про це заявив заступник голови міністерства Андрій Білоусов у ході селекторної наради з керівниками облдержадміністрацій.

«Виходячи з того, що для всіх підприємств теплоенергетики діятиме економічно обґрунтований тариф, починаючи з другого півріччя відшкодування різниці в тарифах з державного бюджету не буде», - йдеться в повідомленні.

При цьому Білоусов зазначив, що регіони повинні забезпечити розрахунки за природний газ у повному обсязі, передає «УНІАН».

«Візьміть на контроль приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня там, де за це відповідають органи місцевого самоврядування», - сказав він.

Крім того, чиновник звернувся до керівництва регіонів з проханням донести до громадян в областях те, що у зв'язку із зростанням тарифів, крім звичайного нарахування субсидій будуть введені спеціальні компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Він нагадав, що це передбачено постановою Кабінету Міністрів України № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
705