У Луганській області прикордонники відбили чергову атаку і затримали авто зі зброєю та боєприпасами, повідомили у Відділі з питань взаємодії із ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

Упродовж 29 травня в районі відділу прикордонної служби «Станично-Луганське» відзначалося накопичення озброєних людей в кількості близько 300 осіб. За декілька сотень метрів від підрозділу вони облаштували блокпости і вогневі точки.

Уже сьогодні вночі з 00.30 до 02.30 прикордонний підрозділ було атаковано невідомими. Вони вели стрілянину з гранатометів і стрілецької зброї. Прикордонники відкрили вогонь по нападниках. Всього було 6 хвиль обстрілу. Один із військовослужбовців отримав легкі осколкові поранення. У той же час відзначався під'їзд 4 машин швидкої допомоги до місць перебування нападників. Про напад повідомлені всі взаємодіючі органи.

Також сьогодні вночі на кордоні з Росією прикордонники затримали три автомобілі. Спочатку зупинили «Мерседес-Віто», який мав зустрічати і супроводжувати автомобілі з Росії. А через деякий час затримали дві «Газелі», які рухалися з боку сусідньої держави. Усього в автомобілях знайдено 27 автоматів АК, 2 пістолети, 4 кулемети, 5 гранатометів типу «Муха», 5 снайперських гвинтівок і 84 ящики з набоями і гранатами. Серед пасажирів «Газелі» була і жінка, яка при собі мала 10 тисяч доларів США. Всього прикордонники затримали 13 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1381 грн.
270