Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував командирові батальйону «Донбас» Семену Семенченку на базі першої роти батальйону створити батальйон спеціального призначення Національної гвардії України із чіткою координацією з силами АТО - МВС, ЗСУ, СБУ. Про це повідомив радник міністра Антон Геращенко, повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Добровольці батальйону «Донбас» пройдуть навчання на базі Національної гвардії в селі Нові Петрівці, будуть озброєні, екіпіровані й забезпечені транспортом для виконання завдань протидиверсійного та антитерористичного характеру на території Донецької і Луганської областей. У тому числі, для забезпечення охорони державного кордону від прориву організованих груп з Російської Федерації.

Не менше 75% складу батальйону складуть жителі Донбасу. «Створення спеціального батальйону «Донбас» на базі Національної гвардії України є прикладом ефективної співпраці між патріотично налаштованими громадянами та органами державної влади», - підкреслив Геращенко.

Зі свого боку Семенченко повідомив, що рішення про формування батальйону спеціального призначення Національної гвардії України на базі батальйону «Донбас» підтримано загальними зборами добровольців. «Мною, командиром добровольчого батальйону Донбас, прийнято рішення прийняти пропозицію міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про створення на основі першої роти «Донбасу» батальйону спеціального призначення «Донбас» Національної гвардії», - зазначив Семенченко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

74