Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв вважає, що при формуванні Євразійського економічного союзу Росії, Білорусі і Казахстану потрібно використати досвід Європейського Союзу. Про це він сказав після підписання в Астані договору про Євразійський економічний союз.

«Нам важливо враховувати досвід інших інтеграційних об'єднань, і в першу чергу - Євросоюзу. Мова йде про те, щоб жодна з країн-учасниць не була схильною процесу деіндустріалізації, щоб у національних економіках не було падіння традиційних галузей промисловості, сільського господарства. Уроки полягають саме в цьому», - сказав він.

За словами Назарбаєва, світовий досвід показує, що інтеграція - це насамперед довгострокові стабільні умови для розвитку економіки, нові можливості для добробуту громадян.

Він підкреслив, що Євразійський економічний союз є відкритим економічним співтовариством, «органічно вплетеним у глобальні зв'язки як надійний міст між Європою та Азією».

Президенти Росії, Казахстану і Білорусі Володимир Путін, Нурсултан Назарбаєв та Олександр Лукашенко підписали договір про створення Євразійського економічного союзу (ЄАЕС).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

86
Классические туфли мужские