В Українській православній церкві Московського патріархату виступають проти тих, хто незаконно бере в руки зброю, і закликають підтримувати дії влади. Про це на прес-конференції в Києві сказав прес-секретар Української православної церкви МП Георгій Коваленко.

«Ми є громадянами нашої країни, і наші вірні є серед тих солдатів, які беруть участь в АТО, серед тих командирів, які беруть участь в операції. Наші вірні є серед тих людей, які живуть на цій території, і тому церква робить все можливе, щоб якнайшвидше на сході України запанував мир і були вирішені всі проблеми», - зазначив він, нагадавши слова Святого писання: «Потрібно підтримувати владу, тому що у неї меч, щоб захищати добро від зла».

За словами Коваленка, необхідно боротися з тими, хто незаконно бере в руки зброю і захоплює заручників, але законними державними методами.

Коваленко наголосив, що він особисто як громадянин підтримує дії держави.

Говорячи про те, що частина парафіян УПЦ МП підтримують протилежну сторону конфлікту, Коваленко зауважив, що це також частина українського народу, повідомляє «УНІАН».

«На жаль, у нашого народу є розбіжності. Громадяни України, а не ті, хто заїхали звідкись, також мають різні позиції, іноді крайні, і церква намагається тими способами, які має, примирити сторони. Хоча ми знаємо, що є крайнощі, і такими крайнощами є політичне православ'я, коли релігійна риторика і символіка використовується задля досягнення політичних та геополітичних цілей. Церква засудила це», - зазначив Коваленко.

Він також заперечував наявність розколу в УПЦ МП на сході України, де зараз проходить антитерористична операція.

Нагадаємо, 26 травня АТО знову перейшла в активну фазу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2526 грн.
131