Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров повідомив, що дипломатичними чи іншими каналами питання візиту до Москви кандидата в президенти України Петра Порошенка, який переміг на виборах, не розглядається.

Про це він сказав на прес-конференції в Москві, відповідаючи на запитання, чи зверталася українська сторона з проханням організувати зустріч президента РФ Володимира Путіна з Порошенком.

«Дипломатичними каналами або якимось іншими питання про візит у Росію Порошенка не розглядається, не обговорюється», - сказав Лавров, повідомляє «УНІАН».

Він нагадав, що Порошенко в ході виборчої кампанії заявляв, що об'єднає країну і першою поїздкою його стане поїздка на Донбас.

«Поки там йде справжня війна. Сам він заявляє, що антитерористичну операцію потрібно закінчити якнайшвидше, але шляхом її інтенсифікації», - сказав Лавров.

За словами глави МЗС РФ, якщо розрахунок робиться на те, щоб до очікуваної інавгурації Порошенка армія придушить «опір на південному сході», і можна буде, як переможцю, їхати на Донбас, то це навряд чи створить умови для його гостинного прийому в Донецькій області.

Лавров закликає владу України припинити всі бойові дії в східних областях і виконати «Женевські угоди» від 17 квітня.

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко сподівається, що російська влада підтримає його позицію щодо врегулювання ситуації на сході України.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

283
Туфли осень-зима Everest