Завершення 2013-2014 навчального року для учнів 1-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Луганська відбудеться 27 травня, повідомляє департамент освіти і молоді міськради.

«Це розпорядження ґрунтується на рекомендаціях департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, у зв'язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в області та загрозою життю і здоров'ю дітей, а також педагогічного складу», - йдеться в повідомленні.

Свято останнього дзвоника відбудеться 30-31 травня.

«Атестати про середню освіту випускники 11-х класів отримають згідно із графіком проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженим департаментом освіти та молоді Луганської міської ради», - наголошується в повідомленні.

Крім того, буде внесено зміни у розклад проведення державної підсумкової атестації в 9-х класах. Вона пройде 29 травня, а не 16 червня як повідомлялося раніше. Завершення атестації заплановано на 13 червня. Цього ж дня учні отримають свідоцтво про базову загальну середню освіту.

Учням 1-8-х та 10-х класів зарахують навчальні екскурсії та навчальну практику, проведення яких було заплановано на 2013-2014 навчальний рік.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

47