Основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання в Донецькій та Луганській областях цього року не буде. Про це, як передає кореспондент Forum'у, у коментарі журналістам заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

«Основної сесії ЗНО в Донецькій та Луганській областях не буде, бо існує загроза безпеці учасникам ЗНО та екзаменаційним матеріалам», - сказав він.

За його словами, наразі неможливо доставити матеріали для ЗНО в ці регіони і забезпечити збереження їх цілісності та конфіденційності.

«Там, де є автомати, міномети і кулі, зібрати велику кількість абітурієнтів в одному приміщенні небезпечно для їхнього життя», - зазначив Лікарчук.

Разом із тим він акцентував, що абітурієнти мають право пройти ЗНО під час додаткової сесії в будь-якому іншому регіоні України.

Також Лікарчук додав, що сьогодні для участі в додатковій сесії зареєструвалися понад 300 абітурієнтів з Донецької та Луганської областей.

При цьому він нагадав, що крайній термін реєстрації - 15 червня.

Нагадаємо, раніше Лікарчук заявляв, що зовнішнє незалежне оцінювання для абітурієнтів у Луганській та Донецькій областях перенесено з основної на додаткову сесію, тобто на липень.

Дарина Шварцман,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
46