Події у Донецьку, Одесі, Маріуполі та арешти журналістів увійдуть в продовження «Білої книги» МЗС РФ про порушення прав людини в Україні. Про це повідомив у коментарі «ИТАР-ТАСС» уповноважений російського дипвідомства з питань прав людини, демократії та верховенства права Костянтин Долгов.

«Вся інформація про грубі порушення прав людини та принципів верховенства закону, що тривають в Україні з боку де-факто влади та підконтрольних їм бойовиків, включаючи «Правий сектор», батальйон «Дніпро» та інші з дуже мутною правовою підставою їхньої діяльності увійдуть в продовження «Білої книги», - сказав він. - Сюди ж увійдуть і вбивства мирних жителів, події в Одесі, Маріуполі, неправомірні арешти журналістів, зокрема російських».

Дипломат звернув увагу на той факт, що «затримання представників ЗМІ є порушенням міжнародних зобов'язань України».

«Тому там буде максимально детальна інформація за час, що минув з того періоду, який охоплюється першою книгою», - зазначив співрозмовник агентства.

Нагадаємо, «Біла книга», де зібрані факти порушень прав людини в Україні з кінця листопада 2013 року по кінець березня 2014 року, була опублікована 5 травня МЗС РФ і представлена президентові Росії.

Учора, 26 травня, Міністерство закордонних справ РФ у зв'язку з надходженням інформації про збройні сутички на околицях Донецька і наявні жертви терміново звернулося до керівництва ОБСЄ і розгорнутої в Україні спеціальної моніторингової місії цієї Організації із запитом про надання докладних відомостей про події, що відбуваються там.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

41
Туфли осень-зима Everest