Антитерористична операція на сході України триватиме доти, поки не будуть ліквідовані всі озброєні люди. Про це, як передає кореспондент Forum'у, перед засіданням уряду заявив віце-прем'єр Віталій Ярема.

«Ви знаєте, що поки в Україні був «день тиші» активна фаза АТО не проводилася. Але вчора вона продовжилася: ви уже бачили результати і ми будемо проводити операцію поки на території України не залишиться жодного терориста», - акцентував віце-прем'єр.

При цьому він не уточнив, скільки знадобиться часу для завершення АТО, оскільки такі речі прогнозувати складно. «У цьому випадку вимірювати все часом не можна. Є багато чинників, що впливають на ці процеси», - сказав він.

Також віце-прем'єр наголосив, що з боку так званої Донецької народної республіки уряд не отримував пропозиції про переговори.

Як раніше повідомляв ForUm, учора, 26 травня, в Донецьку цілий день тривали бойові дії між проросійськими активістами та силами АТО. Невідомі озброєні люди намагалися захопити аеропорт. Є дані про загиблих і поранених серед городян.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
112