Український гімнаст Олег Верняєв став чемпіоном Європи, вигравши змагання в окремій вправі на брусах. Загалом збірна України здобула 4 нагороди, повідомляє офіційний сайт змагань.

За вдалий виступ на брусах Верняєв отримав найвищі бали - 15.966, чим забезпечив собі золоту медаль. Срібного призера росіянина Давида Белявського українець випередив на 0.400 бали.

В опорному стрибку українці завоювали у боротьбі дві медалі. Ігор Радивилов здобув «срібло», а той же Олег Верняєв став третім. Результат Радивилова - 15.050, у Верняєва - 14.916, передає «УНІАН».

У командному заліку чоловіча збірна України стала бронзовим призером. Наші хлопці, а саме, Олег Верняєв, Ігор Радивилов, Максим Семянків, Андрій Сенічкін та Володимир Окачев в сумі набрали 262.087 бали.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики проходив у Софії (Болгарія) з 20 по 25 травня.