На 90% виборчих дільниць позачергові вибори президента України пройшли без суттєвих порушень виборчого законодавства та відповідно до міжнародних стандартів чесних і прозорих виборів. Про це заявив голова громадської організації «Комітет виборців України» (КВУ) Олександр Черненко.

«За підсумками спостережень Комітет виборців України констатує, що позачергові вибори президента України на переважній більшості дільниць, а це понад 90% дільниць, пройшли відповідно до міжнародних стандартів чесних і демократичних виборів, без суттєвих та системних порушень виборчого законодавства України», - сказав Черненко, повідомляє «УНІАН».

«Тобто, можна сказати, що на більшій частині території України, за винятком, звичайно, частин Донецької та Луганської областей, ми почали сьогодні традицію проведення демократичних виборів», - додав голова КВУ.

Нагадаємо, станом на 11.00 Центральна виборча комісія опрацювала 60,51% електронних протоколів дільничних виборчих комісій.

За попередніми даними, за Петра Порошенка проголосували 53,71% виборців, за Юлію Тимошенко - 13,07%, за Олега Ляшка - 8,47%, за Анатолія Гриценка - 5,47%, за Сергія Тігіпка - 5,25%, за Михайла Добкіна - 3,43%, за Вадима Рабиновича - 2,31%.

Всі інші кандидати, за попередніми підрахунками, набрали менше 2% голосів.

Усього проголосувало 10 млн 262 тис. 489 виборців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
75