Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє, що завтра ЦВК може отримати близько 97% електронних протоколів дільничних виборчих комісій.

«Хід надходження інформації дає ЦВК підстави сподіватися, що до кінця завтрашнього дня ми отримаємо повідомлення з понад 95%, можливо, 97% виборчих дільниць. 100%, на жаль, буде неможливо отримати, оскільки окремі ОВК в Донецькій області працювали у приміщеннях, в які вони були переміщені напередодні дня голосування, і, відповідно, в цих приміщеннях не було технічної можливості підключення цих комісій до системи «Вибори», - сказав Охендовський, повідомляє «УНІАН».

Він зазначив, що підрахунок голосів виборців завершився на всіх виборчих дільницях. «І те, що ми зараз не бачимо повідомлень щодо змісту всіх протоколів ДВК, пов'язано лише з тим, що ці протоколи передаються ОВК, перевіряються на рівні окружних комісій на предмет коректності, і тільки потім вводяться в систему «Вибори». Відповідно, протокол може бути підписаний, підрахунок голосів завершений, а електронного повідомлення про його зміст у ЦВК ще просто немає», - пояснив він.

Нагадаємо, за підрахунками Центральною виборчою комісією даних 50,26% протоколів на президентських виборах лідирує Петро Порошенко, отримавши 53,86% голосів виборців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

37