Енергопостачальна компанія «Рівнеобленерго» має намір припинити енергопостачання об'єктів освітлення траси «Київ - Чоп» через борг в 0,8 млн гривень комунального підприємства «Будінвестсервіс» з 27 травня. Про це сказано в повідомленні компанії.

«У зв'язку зі значною заборгованістю, невиконанням договірних зобов'язань», - сказано в повідомленні.

Згідно з повідомленням, підприємство «Будінвестсервіс», яке обслуговує трасу, не виконує умови договору користування електроенергією, борг накопичується з лютого і на 26 травня становить близько 800 тис. гривень.

Накопичений борг суттєво впливає на фінансову діяльність компанії «Рівнеобленерго» і позбавляє її можливості закуповувати електроенергію у держпідприємства «Енергоринок», що спричинить порушення договірних зобов'язань компанії.

«Рівнеобленерго» наголошує, що готовий до будь-яких законних заходів, щоб уникнути обмеження енергопостачання боржника, якщо він висловить готовність і реальні наміри погасити борг, передають «Українські новини».

Керівництво «Будінвестсервіс», обласна адміністрація та адміністрації районів області, Територіальне управління ДСНС у Рівненській області, служба автомобільних доріг в області та прокуратура були попередньо проінформовані про можливість припинення енергопостачання об'єктів освітлення автодороги «Київ - Чоп».

«Рівнеобленерго» покладає відповідальність за всі можливі наслідки припинення енергопостачання на «Будінвестсервіс».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
65