Кандидат у президенти України Валерій Коновалюк припустив, що «мінування» кількох адміністративних будівель Києва у передвиборні дні не випадкове і спрямоване на зрив президентської кампанії.

«Складається враження, що відомості про мінування з'являються напередодні виборів не випадково. Головне питання – чи обмежаться невідомі псевдомінуванням адміністративних будівель? Цілком можливо, що для того щоб ще більше налякати людей скоро спливе інформація про мінування виборчих дільниць», - припустив він.

Так, у дестабілізації обстановки в країні політик звинувачує чинну владу. Коновалюк переконаний, що саме уряд робить все можливе, щоб зірвати вибори 25 травня, оскільки напружена ситуація в країні є для нинішньої влади прибутковим бізнесом.

За словами кандидата в президенти, гроші, які Україна отримує від США на придушення сепаратистів, явно не доходять до місця призначення. «Інакше армія не воювала б з терористами роздягненою і голодною», - зазначає Коновалюк, нагадуючи про великий досвід українських чиновників у привласненні державних коштів.

Нагадаємо, сьогодні надійшла інформація за даними анонімного джерела, яке зателефонувало на спецлінію «102», що заміновано приміщення Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції та Верховного Суду.

Це не перше столичне «мінування» за останній тиждень - 21 травня працівники міліції безуспішно намагалися знайти вибухівку у будівлі Верховної Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
46