Рейтинг кандидата у президенти України Валерія Коновалюка різко злетів угору і перевищив показник лідера передвиборних перегонів, після того як на сторінці Коновалюка у Facebook з'явився заклик про відтворення СРСР.

За даними соціологічного опитування, проведеного компанією Research & Branding, якби сьогодні відбулися референдуми про збереження СРСР і про підтримку Акту проголошення незалежності України, то за збереження СРСР проголосувало б 47 % українців.

Між тим, Коновалюк на своєму офіційному сайті уже виступив із спростуванням: за його словами, його сторінка у Фейсбуці зазанала хакерської атаки.

«Зловмисники розмістили від мого імені повідомлення про заклик до створення СВСР. Його відразу ж підхопили багато інтернет-видань. Усі, хто стежить за моїми висловлюваннями і знає мою позицію, напевно, помітили, що поширена інформація йде врозріз із тим, що я говорив раніше. Я як і раніше виступаю за незалежність України та її територіальну цілісність, із сильною економікою, щасливими пенсіонерами, розумними та здоровими дітьми», - йдеться на сайті політика.

Тим часом, сьогоднішні теледебати, в яких візьме участь і Коновалюк, обіцяють стати цікавою і показовою подією, оскільки за їхніми результатами можна буде судити, хто із кандидатів має шанс пройти у другий тур всенародного голосування.

Нагадаємо, що вчора в особистих облікових записів Коновалюка з'явився заклик шляхом референдуму «створити Союз Вільних Суверенних Республік» України, Росії та Білорусі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

26
Классические туфли мужские