Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера нагадав, що вибори президента будуть легітимними, незалежно від кількості виборців, які візьмуть у них участь. Про це Магера заявив на прес-конференції.

«Вибори відбудуться і вважатимуться легітимними, незалежно від кількості виборчих дільниць, виборчих округів, де з різних причин голосування може не відбутися. Тому Україна обере президента, який буде визнаний не тільки в Україні, але й міжнародним співтовариством», - сказав Магера.

Крім того, Магера заявив, що він особисто хотів би, щоб президентські вибори пройшли в один тур, повідомляє «УНІАН».

«Безвідносно до прізвища обраного президента, я вважаю, що краще було б, якби держава отримала президента за результатами 25 травня. Це важливо і з точки зору того, що в іншому разі на нас чекатиме ще три тижні проведення певних заходів безпеки членів комісій, приміщень комісій. Крім того, у разі повторного голосування, нас чекатимуть додаткові витрати державного бюджету у розмірі близько 500 мільйонів гривень», - сказав Магера.

Також він нагадав норми законодавства щодо завершення виборчого процесу.

За його словами, у разі проведення другого туру через три тижні після першого, крайній термін підбиття підсумків президентських виборів - 25 червня, а крайній термін настання повноважень новообраного президента - 30 днів після підбиття остаточних підсумків президентських виборів.

Нагадаємо, позачергові вибори президента України призначені на 25 травня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

33
Туфли осень-зима Everest