Нинішня тимчасова українська влада продовжує знищувати інакодумство в країні. Так прокоментував «маски-шоу» в редакції газети «Вести» кандидат у Президенти України від Партії регіонів, голова Харківської обласної організації ПР Михайло Добкін, повідомляє прес-служба ПР.

Політик упевнений у тому, що сьогоднішня подія - це ланка політики подвійних стандартів, які так активно культивуються центральною владою в українському суспільстві з часів Майдану.

«Виходить, що про владу треба говорити або добре, або ніяк. Схоже, що все в.о. керівництва країни за кілька днів до виборів Президента України вже себе поховали. Їхні гучні заяви про побудову демократичного суспільства та свободу слова на тлі збройних захоплень редакцій виглядають порожніми словами, які втішають слух окремих представників європейських країн. Хотілося б побачити реакцію міжнародних журналістських спільнот на цю подію. Втім, як і реакцію українських журналістів, професіоналізм яких усе частіше залежить від розмірів іноземних грантів», - зазначив Добкін.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
56