Футбольні ультрас впевнені, що Юлія Тимошенко через низький рейтинг може зірвати вибори, і пообіцяли не допустити цього. Своє обурення вони висловили у притаманній їм формі, використовуючи на матчі плакат ЮВТ ПНХ. Про це повідомляє «Обозреватель».

«Я поспілкувався із фанами з інших міст, і ми всі дійшли одного й того ж висновку: Тимошенко перебуває в прямій змові з Путіним і зацікавлена в дестабілізації ситуації в країні. Не виключено, що завдяки її старанням в Україні можуть не відбутися вибори президента. Ну як претендент на цей пост може в рекламному ролику казати: «Якщо ви проголосуєте за мене, то я зупиню війну...». А що тоді буде, якщо не проголосуємо?!», - обурюється один із донецьких ультрас на прізвисько «Азар».

Підтримує «колегу» і фанат з Дніпропетровська. Українського фана обурює, що поки на Євромайдані в Дніпропетровську стояли прості люди, представників «Батьківщини» там не було.

«Але коли в ході президентської кампанії ЮВТ приїхала в Дніпро і відвідала один із блокпостів, то нас вишикували по струнці. А хто вона така, щоб нас шикувати?», - пише в співтоваристві ультрас представник дніпропетровських фанів, який постійно чергує на блокпосту.

Фани нагадали, що вони об'єднувалися між собою й оголосили перемир'я не заради чиєїсь політичної кар'єри, а заради миру та спокою в країні. Тому, в разі спроб зірвати вибори, ультрас готові громити офіси «Батьківщини».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1599 грн.
98