Апеляційний суд Київської області засудив до трьох років позбавлення волі колишнього співробітника міліції, який знущався над двома затриманими в приміщенні дільниці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

«Слідством встановлено, що у грудні 2012 року у зв'язку з порушенням громадського порядку в Славутицький міськвідділ міліції було доставлено двох жителів Київської області для складання адмінпротоколів. Надалі, начальник міськвідділу у своєму службовому кабінеті заподіяв двом затриманим тілесні ушкодження, внаслідок яких громадяни отримали закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку та забиття м'яких тканин», - йдеться в повідомленні.

Вироком суду колишнього міліціонера визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України - перевищення влади або службових повноважень. Він засуджений до трьох років в'язниці з позбавленням права займати певні посади, пов'язані з використанням функцій представника влади строком на три роки.

Крім того, суд позбавив засудженого спеціального звання «полковник міліції».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
85