Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України» надасть фінансову допомогу сім'ям загиблих під час трагічних подій 9 травня у Маріуполі. Про це повідомляє прес-служба фонду.

«Найближчим часом буде скликано координаційну раду, в рамках якої будуть визначені суми виплат сім'ям загиблих. До координаційної ради увійдуть представники ЗМІ, громадських та інших організацій. Наразі ведеться робота з надання психологічної допомоги родичам загиблих людей», - йдеться в повідомленні.

У фонді «Розвиток України» зазначили, що надають фінансову допомогу родинам людей, загиблих унаслідок громадянських протистоянь в Україні. Допомога буде надана сім'ям у Донецькій та Луганській областях, у Криму та Одесі. У фокусі - сім'ї з неповнолітніми дітьми, діти-студенти загиблих та батьки-пенсіонери. Рішення щодо розміру традиційно приймаються координаційними радами із залученням представників громадськості.

Зазначимо, що фонд уже надав допомогу 98 сім'ям, загальна сума виплат становила 11,9 млн грн. Загальна сума виплат потерпілим становитиме 20 млн грн.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2591 грн.
36