Рішення відвести російські війська від кордону прийнято, щоб створити доброзичливі умови для виборів в Україні, заявив президент РФ Володимир Путін.

«Наші війська перебували вже на кордоні, вони дійсно були на досить близькій відстані від кордону і ви напевно чули про це, деякий час тому я дав вказівку міністерству оборони відвести їх до місць тренувань, на полігони, це також у прилеглих областях, в Ростовській області, поряд»,- сказав Путін журналістам.

«Але тепер міністерство оборони отримало іншу вказівку, а саме вивести їх навіть з цих полігонів»,- наводить слова президента РФ РІА «Новости».

«Я ще раз хочу наголосити, зроблено це не тому що ми соромимося тримати там наші війська, ми суверенна держава і тримаємо наші війська там, де ми захочемо, але, щоб створити додаткові доброзичливі умови для прийдешніх виборів в Україні, щоб навколо цього не було ніяких спекуляцій, це рішення було прийнято»,- пояснив Путін.

«Якщо хтось не бачить, що там відбувається, нехай краще подивляться»,- додав він.

Президент РФ підкреслив, що «це пов'язано ще й з тим, що кількість військ, бронетехніки досить велика і навіть виведення потребує серйозної підготовки, у тому числі рухомого складу. Я думаю, що за гарної погоди скоро вони всі це побачать з космосу».

Як повідомив раніше заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов, Росія почала виведення військ з сусідніх з Україною регіонів, але не розуміє, на яку відстань їх потрібно відвести, щоб цього було достатньо для спокою Заходу.

У Міноборони РФ заявили, що всі військові частини повернуться з навчань в місця постійної дислокації до 1 червня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/лето/осень
2591 грн.
221