Невідомі 20 травня ввечері обстріляли зі стрілецької зброї будівлю штабу військової частини Збройних сил України в Артемівську Донецької області.

За даними Міністерства оборони, обстріл здійснювався впродовж 3 хвилин у хаотичному порядку з цивільного авто ВАЗ-2101 жовтого кольору.

«З початком стрільби особовий склад військової частини і підрозділи посилення під керівництвом заступника начальника Головного управління ВСП ЗС України негайно організували оборону військової частини. Враховуючи незначний час проведення обстрілу, а також те, що поблизу КПП військової частини перебувало цивільне населення і гуляли діти, особовий склад вогонь не відкривав», - йдеться в повідомленні.

Один із перших пострілів терористів у будівлю штабу влучив у верхню частину вікна кімнати чергового військової частини, в якій у той час була помічник чергового. Всього пошкоджено більше 5 вікон та стіни будівлі. Інше військове майно значних пошкоджень не зазнало.

Після обстрілу частини невідомі втекли.

Проводяться оперативно-слідчі дії.

Внаслідок обстрілу військової частини ніхто з цивільного населення, військовослужбовців та працівників ЗС України не постраждав.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето/осень
2591 грн.
191