Виконавчий комітет скасував уроки в середніх навчальних закладах Сум наступного після виборів дня, 26 травня, повідомляє прес-служба Сумської міськради.

Підставою для скасування занять стало розташування в школах дільничних виборчих комісій.

Як зазначив керуючий справами виконавчого комітету Віктор Волонтирець, враховуючи обсяг роботи, яку комісіям доведеться виконати вже після завершення голосування, й обмежений людський ресурс, не виключено, що підрахунок голосів затягнеться. «Дійсно, буде дуже важко дільничним виборчим комісіям підрахувати і президента, і мера, і депутата обласної ради. Це дуже багато бюлетенів, це дуже багато списків. Їх треба опрацьовувати, і вони (члени ДВК - Ред.) можуть не закінчити до ранку. А всі ці ДВК у навчальних закладах працюють здебільшого в холах шкіл. Тому не можна перешкоджати дільничній виборчій комісії в її діяльності», - підкреслив чиновник.

У разі, коли батьки не в змозі залишити дитину (насамперед, учня/ученицю початкових класів) вдома, прийматимуть дітей у школі. «Як правило, всі школи мають кілька входів і виходів, тому дітей заведуть ними. Усі вчителі будуть на місці і вони займатимуться дітьми. Сам навчальний процес не проводитиметься - буде вестися позакласна робота», - пояснила начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко.

Пропущені заняття школярі відпрацюють, за її словами, протягом тижня, що залишився до завершення навчального року. Але це стосується тільки 1-10 класів, оскільки учні 11 класів завершують навчання 23 травня.

Нагадаємо, вибори президента України призначені на 25 травня.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

129
Туфли осень-зима Everest