У рамках ініціативи «Дорога життя» вже надано конкретну соціальну допомогу десяткам сімей із різних міст Південно-Східної України. Про це заявила Наталія Королевська, наголосивши, що проект триватиме, незважаючи на складну обстановку в регіоні.

«Незважаючи на загострення ситуації на Південному Сході, наша команда продовжує надавати допомогу всім, хто опинився у важкій життєвій ситуації і не може розраховувати на підтримку держави. Ми вже допомогли десяткам сімей і зупинятися на цьому не збираємося», - сказала вона.

 
 
Як розповіла Королевська, сьогодні її команда перевезла інваліда 1 групи з селища Ясногірка Краматорського району до лікарні Донецька. «Через ускладнення ситуації в його рідному місті, де зараз фактично відбуваються бойові дії, робота соціальних служб повністю паралізована. Тому наша команда прийняла рішення негайно перевезти його до лікарні Донецька, де він отримає всю необхідну медичну допомогу», - пояснила вона.
 
Королевська нагадала, що всі кошти, які були зібрані на її виборчу кампанію, тепер використовуються для того, щоб прокласти «дорогу життя» в східні регіони України.

«Нам необхідно використовувати всі можливості, щоб допомогти нашим співгромадянам. Давайте разом прокладемо «дорогу життя» до тих, хто зараз опинився сам на сам зі своїми проблемами. Так ми доведемо, що в нашій країні немає своїх і чужих, а є громадяни України», - закликала вона.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

111