Нещодавно призначений голова Оболонської районної державної адміністрації розповів, що рахувати голоси жителів Оболоні на виборах 25 жовтня будуть безпосередньо у штабі ВО «Батьківщина». Про це повідомив представник громадської ініціативи вільних і відповідальних громадян «ВОЛЯ» Олексій Герман на своїй сторінці у Facebook.

«Вийшов з адміністрації Оболонського району. Новий голова повідомив, що рахувати голоси оболонців будуть у штабі ВО «Батьківщина». Якщо ви вважаєте, що це жарт, то помиляєтеся :(. Вони для ОВК начебто іншого приміщення не знайшли.... Ще запропонували підписати меморандум про чесні вибори... Це був верх цинізму!» - пише активіст, повідомляє «Обозреватель».

Раніше ЗМІ писали про те, що перед главою Київської міської державної адміністрації Володимиром Бондаренком, який балотується на мера Києва від «Батьківщини», керівництвом партії поставлено завдання забезпечити з допомогою адміністративного ресурсу високий відсоток голосів за Юлію Тимошенко на виборах 25 травня.

Нагадаємо, напередодні виборів Бондаренко підпорядкував собі всі комунальні ЗМІ, рекламу і поліграфію.

15 травня кількох студентів факультетів Київського військового університету ім. Тараса Шевченка примусово зняли з частини пар для зустрічі з главою КМДА.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

112