Представники української інтелігенції записали відеозвернення, в яких підтримали Ольгу Богомолець. Семен Глузман, правозахисник і психолог, сказав: «Я втомився соромитися наших політиків. Безкультурних бовдурів, авантюристів та їм подібних. Тому я підтримую Ольгу Богомолець».

Доктор Євген Комаровський підкреслив, що майбутній президент України має бути розумним, незаплямованим українською політикою і вміти відповісти на запитання, що є «добре», а що є «погано». Такий кандидат, на думку відомого доктора, тільки один - і це його колега, Ольга Богомолець.

Автор багатьох бестселерів і засновник першої на пострадянському просторі школи бізнесу Володимир Тарасов сказав, що мудрість поради випливає з мудрості лідера. «Нам не потрібен диктатор. Нам потрібен президент, який вміє слухати, але робить власні висновки і не боїться брати на себе відповідальність. Ольга Богомолець - саме така людина», - підкреслив Тарасов.

«У Ольги Богомолець - масштабне мислення, і під час Майдану вона проявила себе справжньою героїнею», - висловив свою думку Владислав Троїцький, режисер і засновник Гогольфесту, і додав, що її похід у політику - надія для всієї країни.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

22