Доповідь ОБСЄ щодо України проігнорувала факти порушень київською владою прав людини і не згадала про зростання неонацизму і ксенофобії, повідомив у п'ятницю уповноважений МЗС РФ з прав людини Костянтин Долгов.

«Немає інформації про зростання неонацизму, ксенофобії, ультранаціоналізму та антисемітизму в Україні», - зазначив дипломат.

Долгов також зазначив, що в доповіді ОБСЄ не згадано «деструктивну роль «майданівців», які в лютому поточного року за допомогою зброї і в результаті кривавих сутичок з міліцією привели до влади опозицію на чолі з націоналістичними елементами, повідомляє РІА «Новости».

«Каральна операція проти населення південного сходу (який не вважає легітимною київську владу) місію ОБСЄ також не зацікавила», - написав Долгов.

«Замість цього автори бездоказово вказують на уявні порушення прав людини в російській Республіці Крим та південно-східних регіонах України. Закликаємо керівництво ОБСЄ та її спецмісії в Україні повно і всебічно оцінювати катастрофічну ситуацію з правами людини в цій країні», - сказав уповноважений з прав людини.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

376