Сьогодні розпочала свою роботу Х Київська міжнародна книжкова виставка, засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо України.

Майже 40 українських видавництв, серед яких «Дніпро», «Либідь», «Мистецтво», «Світ», «Ярославів Вал», «Стилос», представили на ній свої нові видання. Книжкові стенди розмістилися в наметах на Хрещатику, повідомили в прес-службі Держкомтелерадіо України.

«Вперше ми проводимо виставку під відкритим небом, - зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. - Добре, що збережена традиція, що вдесяте цей книжковий форум збирає видавців і читачів. Думаю, саме книга сьогодні об'єднає схід і захід, дасть пораду, як нам жити далі, як розвивати Україну», передає «УНІАН».

Під час церемонії відкриття книжкового форуму вперше пролунав «Гімн книзі», автором якого є директор департаменту видавничої справи Держкомтелерадіо України, поет Олексій Кононенко та композитор Сергій Бедусенко.

«Дай Бог, щоб книжковий майдан почав поширюватися, - сказав президент Української Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін. - Щоб на сході країни, крім брошур, виданих у сусідній державі, народ взяв до рук українську книгу»

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

308