У Львівській області внаслідок збільшення рівня води в річці Дністер через негоду протягом 14-15 травня були пошкоджені й перекриті газопроводи в трьох районах області.

Як повідомили в прес-службі компанії «Львівгаз», у зв'язку з аварією газопостачання було припинено в 30 населених пунктах області (без газу залишилося більше 5 тисяч споживачів).

Як наголошується в повідомленні, аварійні служби «Львівгазу» виїхали на місця для відновлення систем газопостачання. За результатами роботи жителям районів буде оперативно повідомлено про терміни відновлення постачань блакитного палива, повідомляє «УНІАН».

За попередніми даними, прорив труби був виявлений у Жидачівському районі. У зв'язку з цим подача газу перекрита в 50 житлових будинків села Монастирець.

«Така ж ситуація виникла у Самбірському та Старосамбірському районах. Там вода порвала газові труби на чотирьох переходах через річку Дністер. Зокрема, в Самборі виявлено пошкодження на переході між селами Ралівка-Задністря. У Старому Самборі вода порвала трубу між селами Сознань-Страшевичі. У результаті без газу залишилися 13 сіл Самбірського та 16 сіл Старосамбірського районів», - наголошується в повідомленні.

Як раніше повідомляв ForUm, у четвер, 15 травня, через складні погодні умови на річках басейну річки Дністер у Львівській області стався підйом рівня води та ґрунтових вод.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

34