Ініціатива «Дорога життя» на південному сході України триватиме доти, поки конфлікт не буде повністю вичерпаний. Про це заявила її засновник Наталія Королевська.

Адже, за словами політика, найбільше зараз страждають звичайні мешканці, які виявилися заручниками занадто політизованої ситуації.

«Люди на південному сході України виявилися практично відрізаними від зовнішнього світу: в магазинах не вистачає продуктів, в аптеках - медикаментів. Інший раз жителям Слов'янська, Краматорська та інших «гарячих» точок страшно вийти на вулицю, щоб купити найнеобхідніше. Тому ми постійно надаємо допомогу тим, хто її потребує найбільше, прокладаючи «Дорогу життя» зі всієї України на південний схід», - сказала вона.

Так, за словами Королевської, в рамках цієї ініціативи сьогодні допомогли двом малозабезпеченим сім'ям з Красноармійського району Донецької області. Їм були закуплені продукти та інші предмети першої необхідності. Обидві сім'ї багатодітні, причому в однієї - усі четверо дітей є інвалідами групи «А», яких виховує сама мама. І ті пенсії, які сім'я отримує за інвалідністю дітей, не вистачає навіть на найнеобхідніше.

«Батьки обох сімей не в змозі у непростих умовах забезпечити дітям навіть необхідне. Тому найголовніше зараз - не бути байдужими до проблем звичайних мирних жителів південного сходу. Ми разом маємо прокласти туди «дорогу життя» і надавати всіляку допомогу, не залишати сам на сам з проблемами», - сказала вона.

Це лише один із небагатьох прикладів конкретної соціальної допомоги громадянам України, яку здійснює Інститут соціального захисту громадян і Королевська.

Нагадаємо, команда Королевської вже допомогла інвалідам-спинальникам повернутися з санаторію у Слов'янську додому. Крім того, були закуплені й передані медикаменти в лікарні Краматорська і Слов'янська, а також надано допомогу потерпілим унаслідок сутичок 2 травня в Одесі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

34