У Київській міськдержадміністрації не всі згодні з главою КМДА Володимиром Бондаренком щодо згортання планів будівництва метрополітену на Троєщину і підозрюють, що це рішення керівника викликане корисливими міркуваннями. Про це розповіло джерело в КМДА.

«Він (Бондаренко) посилається на те, що у міста немає грошей на будівництво метро. Мовляв, вистачає поки тільки на трамвай. Але насправді, трамвай не врятує ситуацію. Мікрорайону потрібен саме метрополітен - і це усвідомлюють усі», - сказав співрозмовник, повідомляє «Bagnet.org».

За його словами, ідея щодо реалізації «трамвайного прожекту» народилася в результаті «зближення позицій Бондаренка і Ламбуцького. Ламбуцький ще за Черновецького швидкісний трамвай реконструював. Потім за Попова все довелося два роки переробляти, бо рейки виявилися непридатними, непрацювань повно. Але мабуть, проект для окремих осіб виявився вигідним. Тепер Ламбуцький переконав Бондаренка реалізувати щось подібне на Троєщині. Тобто підозрюю, що Бондаренка вже зацікавили у згортанні проекту метро на Троєщину та реалізації трамвайного проекту», - сказав джерело.

Як повідомлялося, глава Київської міськадміністрації Володимир Бондаренко заявив, що через брак грошей замість метро на Троєщину будуватимуть швидкісний трамвай. «Якщо говорити про метрополітен підземного варіанту - це дуже дороге задоволення і грошей в державі та в Києві - немає. Разом із тим, учетверо дешевше побудувати швидкісний трамвай нового покоління», - сказав Бондаренко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

35