В Україні мають розпочатися переговори між центральною владою і сходом за умови роззброєння обох сторін конфлікту. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив політичний аналітик Володимир Золотарьов.

«Якщо на сході скажуть про готовність розпустити республіки (адже це суперечить заявам про необхідну федералізацію), то владі варто сісти за стіл переговорів. Які б агенти не були заслані, але без підтримки населення, такої ситуації не було б. Це означає, що дійсно є інша точка зору в країні. Але сходу необхідно визначитися зі своїми вимогами», - сказав Золотарьов.

На його думку, це є першою умовою для початку переговорів, а другою - складання зброї з обох сторін.

«Якщо схід покаже свою чітку позицію, то Київ не повинен відмовлятися від переговорів і робити вигляд, що все це рука Москви. Так, вплив Росії однозначно є, але настрої у тих областях формувались і підігрівалися роками. Люди там вірять, що умовно кажучи, в Україні - погано, а в Росії - добре. Але те, що там інша точка зору і є побоювання центральної влади - це факт, який треба мати на увазі під час переговорів», - зазначив аналітик.

Тетяна Григор'єва,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

84