Міністерство оборони України станом на середину травня як благодійну допомогу в рамках програми «Підтримай українську армію» отримало 122 млн гривень. Про це в ході години запитань до уряду з трибуни парламенту повідомив перший заступник міністра оборони України Богдан Буца.

«У тому числі, від мобільних операторів - 28,2 млн грн, 97,5 тис. доларів, 41,2 тис. євро. З яких 115 млн - (підуть - Ред.) на матеріально-технічне забезпечення і 7,2 млн грн на медичне забезпечення», - сказав він.

За словами Буца за пропозицією Генерального штабу ЗСУ 108 млн грн планується спрямувати на придбання речового майна.

«37,2 млн грн (будуть спрямовані - Ред.) на польове обмундирування нового зразка, 22 млн грн - на шоломи кулезахисні, 15,2 млн грн - на спальні мішки та ізолюючі підстилки, 12,3 млн грн - на шкарпетки і високі берці, 3,5 млн грн - на маскувальні сітки, 2,2 млн грн - на засоби зв'язку і комплектацію до них, 2,1 млн грн - на бавовняні ковдри, 1,8 млн грн - на матраци, 1,2 млн - на топографічні карти, подушки, наволочки», - поінформував перший заступник міністра.

Як зазначив Буца, станом на 14 травня на децентралізовані видатки використано 387 млн грн. Зараз проходять процедури щодо закупівлі цих речей.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада України ухвалила постанову «Про режим використання грошових благодійних пожертв на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних сил України» (№4701).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

67