Членам окружних виборчих комісій у Донецькій та Луганській областях надходять погрози від сепаратистів, однак міліція ніяк не реагує на такі заяви.

Про це заявив у четвер на брифінгу заступник глави Центрвиборчкому Андрій Магера, передає «Укрінформ».

«Члени ОВК в цих областях дзвонять у міліцію по 102 і кажуть, що їм погрожують, але до них відмовляється приїжджати міліція», - сказав Магера.

Він розповів, що в приміщення, де працюють окружкоми, заходять озброєні люди. «Вони вимагають припинити підготовку до виборів президента і віддати документацію. Вони добре знають, що треба вилучити в техніці, необхідній для проведення виборів», - зазначив заступник голови ЦВК.

Магера також додав, що ситуація з підготовкою до виборів у Донецькій та Луганській областях залишається напруженою. За його даними, в Донецькій області списки виборців наразі передані на 10% виборчих комісій, а в Луганській - на 5%, тоді, як в інших регіонах ця цифра становить 100%.

Нагадаємо, ЦВК підтвердила захоплення виборчкому в Красному Лучі

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський сподівається, що вдасться забезпечити безпечну доставку виборчих бюлетенів у Луганську та Донецьку області.

Позачергові президентські вибори в Україні призначені на 25 травня 2014 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

148